Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Обращения к председателю апелляционного суда

Обращения к председателю апелляционного суда

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Да клопотання на голову суду я по почте давно отправил. Жду ответа?А в суде (в другом районе) говорил с мужиками (районного союз чернобыля. То отсудили с 01.01.2005 .2006Г. 2007Г.2008Г. И апеляшку прошли в начале 2009г. И пенсию до этого "сыр-бора "протолкнули.А я с ними столкнулся только в конце 2010г.(случайно).

alexsheva Аватара пользователя
участник

Сообщения: 175
Откуда: Alexandriya

shurkop писал(а):
Отвез клопотання до судьи и скаргу на Председателя суда и буквально сразу дело назначили на июнь месяц этого года, хотя дело в ап. суд зашло 28 марта.

Дружище, можно с этого места поподробнее? Какое клопотання и скаргу нужно для ускорения процесса? У меня дело передано в ап.суд Днепра с 16 февраля этого года. Идет по второму кругу. Первый раз кинули из КАС в ЦПК. обрезали с 2001 по самые ...а и назначили выплату с 2008 с конечным сроком. В Днепр еле дозвонился недавно. Барышня сказала, ждите. Прозвоните в конце мая, возможно к этому времени ЗАРЕГИСТРИРУЕМ...
...Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай. В.Ф. Маргелов

apg1958 гость

Сообщения: 3
Уважаемый shurkop!

Поделитесь пожалуйста таинством написания стимулирующих документов в аппеляционную инстанцию. Думаю данный вопрос оч-ч-ч-чень интересен многим участникам форума.
Берегите себя

shurkop участник

Сообщения: 87
Откуда: Кривой Рог
До Голови Дніпропетровського
адміністративного апеляційного суду
49083, м. Дніпропетровськ,
пр. ім. «Газета «Правда», 29 кім. 504

від Х Х Х
інваліда ЧАЕС, війни 2 групи
50000, м.Кривий Ріг, вул.Х-ва 00/00
тел.. (0564) 00-00-00

СКАРГА

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ГОЛОВО!!!
Постановою Х-кого районного суду м. Кривого Рогу від 28.09.2010 року було задоволено повністю мій позов до Управління ПФУ в Х-кому районі у м. Кривий Ріг про визнання дій Управління ПФУ в Х-кому районі у м. Кривий Ріг, неправомірними щодо нарахування та виплати основної та додаткової пенсії, згідно вимог статей 50, 54, 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796-12 та зобов’язання зробити цей перерахунок з 22 травня 2008 року з вирахуванням вже отриманих сум.
На дану постанову було подано апеляційну скаргу з боку Відповідача, яка, в порядку ч. 1 ст. 188 КАС України була направлена Х-ким райсудом до Апеляційного суду Дніпропетровської області у м. Кривий Ріг 11 листопада 2010 року.
У зв’язку зі зміною підсудності справ по соціальним виплатам, згідно рішення Конституційного Суду України справу № 2а-540/10 за моїм позовом до Управління ПФУ в Х-кому районі м. Кривого Рогу було надіслано за призначенням до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду України 22 березня 2011 року.
Дана адміністративна справа № 2а-540/10 надійшла до Суду 01 квітня 2011 року.
У телефонній розмові 15 квітня 2011р. із робітником канцелярії Суду (тел.726-90-42) мені було повідомлено, що дану справу не зареєстровано але визначено суддю-доповідача – Чепурнова Дениса Васильовича, і питання про відкриття апеляційного провадження буде вирішено в порядку черговості.
Прошу Вас прийняти скаргу на дії вищевказаних працівників суду, оскільки, згідно зі ст. 189 КАС України, адміністративна справа реєструється в день її надходження до адміністративного суду апеляційної інстанції та не пізніше наступного дня передається в порядку черговості судді-доповідачу.
Отримавши апеляційну скаргу, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її відповідність вимогам статті 187 КАС України і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
Також звертаю Вашу увагу на те, що такі дії працівників Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду кваліфікуються як письмово підтверджений карний злочин, який саме зараз здійснюється стосовно мене, а саме: позбавлення мене, як громадянина України, Конституційного права на ефективний судовий захист моїх прав, свобод та інтересів від порушень органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами.
Також, до вимог КАС України належить неухильне дотримання законодавства України всіма учасниками процесу на всіх стадіях, отже, особливо звертаю Вашу увагу на неприпустимість подібних порушень, оскільки здійснення судочинства по даній справі відбувається з порушенням норм та порядку, встановлених КАС України, що вкрай негативно позначаються на оперативності та якості здійснення правосуддя.
Саме на такі порушення, зокрема на необхідність чіткого і неухильного дотримання норм КАС України щодо своєчасного вирішення питань про відкриття провадження у справах та їх підготовки до розгляду, звернуто увагу суддів адміністративних судів п.4 Постанови N 7 від 03.04.2009 Верховного Суду України та Ради суддів України «Про стан здійснення судочинства адміністративними судами», але у даному випадку повністю проігноровано.
На підставі викладеного, керуючись частиною 3 статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України, та враховуючи приписи статей 188, 189, 190 Кодексу адміністративного судочинства України,

прошу Вас:
- вжити заходів щодо прискорення розгляду справи № 2а-540/10 суддею Чепурновим Д.В. у строки, передбачені законодавством,

З повагою до Вас __________________/Х Х Х/
00 квітня 2011 року

shurkop участник

Сообщения: 87
Откуда: Кривой Рог
До Дніпропетровського апеляційного
адміністративного суду
49083, м. Дніпропетровськ, пр - т ім. « Газета «Правда», 29а, кім. 504
Суддя : Чепурнов Д.В.
Позивача Х Х Х
мешкає: вул. Х-ва, буд.00 кв.00
м. Кривий Ріг, 50000
тел. 00-00-00

по адміністративній справі № 22а-0000/000


К Л О П О Т А Н Н Я
Шановний Денисе Васильовичу!
У вашому провадженні знаходиться адміністративна справа № 22а-0000/000 за моїм позовом до Управління Пенсійного фонду України в Х-кому районі м. Кривого Рогу про перерахунок та виплату основної та додаткової пенсії з 22 травня 2008 року, відповідно до вимог статей 50, 54 і 67 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796-XII від 28.02.1991 року.
У зв’язку з тим що я, Х Х Х, 1957 р.н. є інвалід війни 2 групи та ліквідатор аварії на ЧАЕС 1 категорії, у 2006 році переніс гострий інфаркт міокарда та мені було зроблено 2 інвазійні операції на серці, внаслідок чого мені потрібне інтенсивне лікування для підтримки своєї життєдіяльності у нормальному стані, що обумовлено витрачанням значних коштів на придбання ліків.
Щорічні стаціонарні лікування в Обласній лікарні ім. Мечникова та в кардіологічних відділеннях м. Кривого Рогу також потребують значних коштів на придбання ліків.
Але, розгляд справи з перерахунку основної та додаткової пенсії , згідно норм ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» занадто затягнувся з січня 2009 року, внаслідок чого я не маю можливості отримувати належні мені за Законом пенсійні виплати для забезпечення себе та своєї сім’ї достойного існування.
Посилаючись на все вищезазначене та керуючись статтями 49, 51 КАС України,
п р о ш у с у д :
- призначити справу № 22а-0000/000 до розгляду на більш ранній термін та розглянути її по суті.

З повагою Х Х.Х.

«____» лютого 2011 року.

shurkop участник

Сообщения: 87
Откуда: Кривой Рог
-----------------------------------^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^-------------------
В поле "Тема" было указано другое название
(не совпадающее с заявленным в стартовом сообщении!
Исправлено мною вручную.
Moderator



Голубятнику
По всей видимости вы столкнулись в суде с представителями Долгинцевского союза(Добрянский Женя), но у него тоже конечная дата. А бессрочную пенсию себе отсудили по городу человек 15-20, а то все маються с апеляшкой. Я первый суд выиграл(1,2 инстанции) и деньги(разницу) получил еще в 2008 году, а вот второй у меня затянулся больше 2 лет. Уже была и апелляция и кассация и по новой районный суд из-за дурости судьи. Вот так в городской организации отсуживают пенсии(я там зам.головы).

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
У меня суд 1-й инстанции отправил на апеляшку 28 марта (пол года фудболили от суда к суду).12 апреля отправил почтой клопотання (основное ударение сделал на материальное положение и семейные обстоятельства).Вчера по електронной почте подал запрос в апел.суд .Сегодня ответ: 26 апреля начначен судья.,на какой день пока незнаю. Но дело попало к нормальному судье. " А мужики с Жовтневого Союз ЧЕР. Но тоже судятся - нета формулировка.ПФ цепляется :Обязать выплатить, а надо Обязать ВЫПЛАЧИВАТЬ. Ну и поновой суды... :unknown:

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
А я раньше (по другим делам),если с клопотанням до головы мало эфективно,то отсылал это-же в МИН ЮСТ. Там хоть и говорят (СУДЫ незалежні),но срабатывает четко.Киев,есть Киев.

Сообщение 01-05-2011, 07:46
Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
‘Заява щодо протиправних дій судді’
http://admincourt.wordpress.com/categor ... %b4%d1%96/


Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців